| Foaredecolt a întrebat:

Dati-mi exemple ce as putea sa scriu pe status la mess dau funda:*

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Hello! Iti dau cateva statusuri dragute care o sa mi le aduc acum aminte happy
1.Prietenii sunt alaturi de tine doar cand ai bani... cand ai probleme toti uita de tine...
2.Nu vreau averi, vreau doar un baiat care sa ma sune sa-mi spuna: ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna!
3.Prima condiție a fericirii este: Evită să meditezi prea mult la trecut.
4.La un moment dat îţi dai seama de adevăr: maturitatea înseamnă pur şi simplu să ştii cine eşti şi să ai curajul să fii tu însuţi!
5. Sper sa iti fie dor de mine cand ma asculti... Cand te gandesti la noi sa nu poti sa ma uiti!
6. După uşa asta e un alt început... Las tot aici chiar dacă a durut...
7.Nu ajunge să ai calităţi mari, mai trebuie să ştii să le întrebuinţezi!
8.Imi spun ca m-am schimbat, doar pentru ca azi ii tratez asa cum merita...
9.
Am ajuns la concluzia că unii oameni se bagă în viaţa noastră doar din simplu motiv că e mult mai interesantă decât a lor!
10.Doar iubirea le vindecă pe toate, dar moare şi ea când inima nu mai poate!

☺ Sper ca-ti plac cele 10 statusuri!
Fundita? :*

2 răspunsuri:
| TooNight a răspuns:

Pai, fa ce iti spun eu :
Te uiti pe desktop, si iti va aparea niste browsere ( Modzila Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera etc.) Si dai dublu click, sau un singur click, vezi tu cum se deschide.
Apoi, iti va aparea '' Google ''. :-? Si scrii acolo : '' statusuri ''. Ai grija sa nu cumva sa scrii altceva. :| Si, apoi, te descurci, doar esti fata mare. :]
Numai bine!
http://statusbun.com/
http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri
http://statusuri-criss.ucoz.com/