| Pana a întrebat:

Care a fost cea mai aiurea chestie pe care ati mancat-o?

Răspuns Câştigător
| NoName0011 a răspuns:

Eram mai mica, la tara, or dat foc la gunoaie, mai multi am luat paine am pus-o pe un bat si o bagam in foc, dupa o scoteam si o mancamlaughing.

22 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Rabdari prajite laughing

| Cσσкiє a răspuns:

Răbdări prăjite cu garnitură de ficat cu ceapă, iar la desert compot de ouă cu margarină.

| Tourniquet a răspuns:

Maioneza cu telina pe paine. Astazi am mancat asa ceva si acum ma doare stomacul si capul si am o stare de greata. straight face Nu mai mananc never maioneza straight face

| Razvan a răspuns:

O albina.Cand(cicaI don't want to see)inotam prin bazin.Cand sa iau o gura de aer, am luat la bord apa plus bonus o albina. N-a avut gust bun.La vreo ora dupa ce am inghitit-o am avut niste dureri in stomac.Cred ca incerca sa zboare printre intestinele melethinking

| 334499 a răspuns:

Picioare de broaste

| Punct a răspuns:

Prune uscate cu orez dulce [ am vomitat ]

| madalicious a răspuns:

O prajitura preparata de mine. Era atat de plina de ulei si avea atat de multa coca nefacuta.bleah. laughing

| Bianca_4346 a răspuns:

Niste ''dulciuri':prune uscate invelite intr'o zeama ciudatalaughingsi cu ceva care ma facea sa vomit.

| cosima11 a răspuns:

Am mancat odata la un majorat o maslina care parca era facuta numai din ulei rancezit. mi s`a uleiat toata gura si aveam gust naspa.ador maslinele de aia a fost oribila:-&

| Symona a răspuns:

Fasole...bleahrolling on the floorlaughing

| Pana explică:

laughing picioare de broasca am avut ocazia sa mananc si eu si pot spune despre ele ca sunt chiar foarte gustoase :X apoi stridiile la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum o luna sau doua la restaurantul chinezesc. Nu mai stiu cum se numea dar a fost ingrozitoare. Am ramas practic nemincat, n-am putut sa termin ce era acolo si m-am dus frumos la Mc Donald's sa bag in mine un big mack, sa nu krap de foame laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai aiurea chestie pe care am manacat-o eu este carne de oaie cu peste crud

| Boo a răspuns:

Mustelaughing
nu.stai lin.
pai...sambure de piersica=]]

| mrrry a răspuns:

Urzicilaughingbig grin

| Fury a răspuns:

Mucilaughing (nu glumesc)

| imiplacemov a răspuns:

Soia. O detestlaughing

| karra a răspuns:

O chestia care a gatit-o mama ...ca de obicei yawn

| roxyrocks a răspuns:

Pepenele galben si grepfruitul(sunt alergica la astea)...si atunci cand mananc vomit:d

| ElySa a răspuns:

Icre expirate de o saptamana, mancare de caini si am mancat o cireasa de la o colega ca aduses in plasa cam un kilogram si mancam cu toti colegi in fata scoli si dupa ce am mancat 3-4 cirese fara sa le desfac a observat un coleg ca avea un vierme in cireasa si apoi au luat ciresele din plasa la rand si au vazut ca erau in proportie de 97% cu viermi in ele :-& hai ca ti-am intors stomacul pe dos rolling on the floor

| ~< super girl >~ a răspuns:

Sincer...:tofu(bleah, ce scarbooos!), de la mustelaughinglaughing)la caracatita, si SPANAC pe care-l deteststraight facestraight face

| ady_9922 a răspuns:

Peste mort si porumbei morti