| Diana3603 a întrebat:

Hei. Am Google Chrome şi azi. nu merge să intru pe pagina de start adică pe " Google ". Apare un. vrăjitor laughing şi scrie : You shall not pass. straight face De ce şi ce trebuie să fac?

5 răspunsuri:
| boogbv a răspuns:

Incearca sa-ti downloadezi un antivirus de pe Internet explorere sau alt browser.

| MaZGaLiCiYi a răspuns:

Cred că ai luat vreun virus. Încearcă să dezinstalezi Google Chrome şi apoi să-l iei iar. Dacă nu merge reinstalează-ţi windows-ul. Menţionez că mie îmi merge Chrome. Fundiţa?

| davand a răspuns:

Te înțeleg. Am aceeași problemă. crying