| Derta a întrebat:

De ce cand intru pe Google, Facebook sau Youtube imi apare o pagina cu o imagine de mos nebun in care scrie :

`YOU SHALL NOT PASS`

Si in loc de Google, Facebook sau Youtube scrie

`What is You lockin here?

Plizz

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acceseaza pagina principala din Google Chrome ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> aici spune-mi ce extensii ai instalate sau dezinstaleaza extensiile toate care nu le cunosti, debifand casuta din dreptul lor si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati in dreptul la fiecare. Acum apasa Ctrl+Shift+Delete (toate 3 in acelasi timp)->bifeaza toate casutele din fereastra si apoi sterge toate datele de navigare. Da un restart la browser si apoi intra in el.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa un print screen la toata pagina si posteaza aici.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Derta explică (pentru neluL):

Uite print http://imgur.com/cP1vAsC

| neluL a răspuns (pentru Derta):

Acceseaza pagina principala din Google Chrome ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> aici spune-mi ce extensii ai instalate sau dezinstaleaza extensiile toate care nu le cunosti, debifand casuta din dreptul lor si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati in dreptul la fiecare. Acum apasa Ctrl+Shift+Delete (toate 3 in acelasi timp)->bifeaza toate casutele din fereastra si apoi sterge toate datele de navigare. Da un restart la browser si apoi intra in el.

| Danzell a răspuns:

rolling on the floor amuzant tongue probabil ai un plug-in instalat care iti arata asa.

Daca ai firefox intra la Add-ons si vezi acolo

la chrome e in Tools > Extensions (Unelte > Extensii in RO)

| jorjan a răspuns:

Fa o reinstalare de windows laughing s-ar putea sa fie un virus