| Adina981 a întrebat:

Am o problema cu zilele de nastere de pe Facebook, mai exact nu mai pot sa vad cand e ziua ce nastere a cuiva, inainte imi aparea in partea dreapta sus ( stiti voi ), insa acum daca dau pe calendar nu apare aproape niciun eveniment. Stiti de ce sau ati patit si voi?

5 răspunsuri:
| mejustme99 a răspuns:

La facebook in partea de sus (tot de la sagetica aceea mica de la care te conectezi) da click pe setari. acolo la setari alege notificari si acolo trebuie sa iti apara zile de nastere si trebuie sa dai activate pentru a primi notificari cu zilele de nastere ale prietenilor.

| Adina981 explică (pentru mejustme99):

Dar le am activate... oricum multumesc frumos!

| RostescuDarie a răspuns:

De ce nu-mi apare zile de naștere pe feizbuc multumesc

| CiufleaCosminCosmin a răspuns:

Nu imi apare ziua de nastere a prietenilor

| SorinelSorinel a răspuns:

Am o problema la data nasterii pe Facebook