| IuliiMD a întrebat:

Hei.Am si eu o intrebare,este posibil daca atunci cand am incercat sa imi scot cartela Orange prepay din telefon am rupto sa primesc alta cu acelasi numar de telefon? Mentionez din nou, nu am abonament Orange, doar cartela prepay.Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti sa o inlocuiesti absolut gratuit. Eu in primul magazin Orange, unul mai mic, mi-a zis aia ca trebuie sa-mi faca nu stiu ce abonament fluture ca sa-mi recapat numarul chit ca nu aveam abonament iar in alt magazin Orange mi-a zis ca e gratuit dar ma plictisisem sa astept ( pana si popa venise acolo ca i se demagnetizase cartela laughing) ) si mi-am luat alta noua.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa-ti inlocuiesti cartela Orange PrePay gratuit odata pe an. Dupa trebuie sa platesti. Deci da, o sa-ti dea una noua cu acelasi numar gratuit. Doar sa mergi cu cea veche la un Orange Store.

| Laura78 a răspuns:

Ai voie gratuit o data pe an, si o sa iti dea una noua cu acelasi numar pe gratis.