| mariamariutza a întrebat:

Hei buna! Am nevoie URGENTA de ajutorul vostru. Dau FUNDA + vot. Prietena( colega mea) are un chist urat pe fata, nu e foarte mare si nu ar vrea sa faca operatie ca ii ramane semn. stiti vreun remediu ca sa nu se mai vada sau sa'i treaca o crema sau nu stiu. Va rog are nevoie urgenta de ajutorul vostru. Avem bachetul peste 2 luni si ea pana acum si'a tinut parul pe bubita aceasta ca sa nu se vada. Please e o fata frumoasa si nu cred ca merita sa'si mai tina parul pe fata, please chiar vreau s'o ajut. Multumesc

Răspuns Câştigător
| JulieAndreeaB a răspuns:

Se culeg fructele de tuia coapte (seamănă cu nişte buzdugane), se pun pe un ziar şi se ţin până se usucă, apoi se zdrobesc într-un mojar cu pistil. Produsul obţinut se pune într-o sticlă plină cu alcool medicinal, (să depăşească nivelul fructelor de tuia). În fiecare zi se agită conţinutul până când culoarea alcoolului devine maro-neagră.
Sa incerce asta.este chiar eficientahappy am incercat-obig grin si a avut efect.(se ia un tampon demachiant si se aplica tinctura fix in acel loc) nu se foloseste internbig grin