| Tuixi a întrebat:

Cititi tot, va rog.

http://www.TPU.ro/......-prietena/

http://www.TPU.ro/......na-ca-are/

Ok, sunt cu el in sfarsit.Si sunt foarte fericita. Tin chiar foarte mult la el.Doar ca fosta lui, a fost foarte buna prietena cu mine.Si a inceput sa bage strambe; e cu tine la panarama, gen.Si eu am vorbit foarte serios cu el si mi-a spus ca si'a dat seama de ce fel de persoana e si ca vrea neeapart s'o uite cu ajutorul meu. Dar ca pentru asta trebuie sa'l ajut si eu. Mi'a spus ca, ca sa ajunga sa tina la mine cum a tinut la ea[foarte mult, serios]trebuie sa'mi las amprenta. Ce intelegi prin asta?
Cum adica sa'mi las amprenta? Putine sfaturi, daca vreti sa ma ajutati.Chiar nu vreau sa'l pierd pentru ca tin chiar mult la el.:x.

[Multumesc mult, anticipat:*

Răspuns Câştigător
| qwerty21 a răspuns:

Sa iti pui amprenta.
sa te implici mai mult.sa iti pese mai mult.
sa vada ca esti mai buna decat fosta...tongue

2 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Sa ti lasi amprenta? poate se refera sa faceti ceva care sa ii aminteasca mereu de tine sai dai ceva sa merge ti undeva unde el merge des si sa va distrati sa fii cat mai apropiata de el.ca atunci cand va trece pe acolo sa si aminteasca de clipele cu tine. sper sa te ajute.succes

| laurik_5214 a răspuns:

Incercati sa aveti incredere unul in celalalt si sa nu credeti ce spune lumea si totul o sa fie bine intre voi happy