| LoL2000 a întrebat:

Hei big hug vreau sa ma tund am parul destul de lung si as vrea sa ma tund dar nu stiu cum ma gandeam la bob prelung thinking dar si scari imi place si nu ma pot hotara daca ma puteti ajuta puppy dog eyes dau funda big grin

5 răspunsuri:
| LoL2000 explică:

Si in scari*

| Krystinutza23 a răspuns:

Hello.Eu am avut parul lung acum 2 ani si m-am tuns bob si nu imi statea prea bine.Mai bine in scari :*

| Bitter a răspuns:

La bob conteaza foarte mult forma fetei, deci daca vrei sa te tunzi bob uita-te sa vezi daca o sa se potriveasca cu fata ta, iar daca vrei sa te tunzi in scari s-ar putea sa regreti dupa pentru ca s-ar putea sa pierzi mult par.Deci iti recomand tunsoarea bob.

| LoL2000 explică (pentru Bitter):

Hmm pai eu am fata mai rotunda thinking nu stiu acum cum mi-ar sta bine toata vara l-am avut in scari si-mi placea si ma gandeam sa incerc ceva nou de asta ziceam sa ma tund bob thinking puppy dog eyes

| Bitter a răspuns (pentru LoL2000):

Si eu am fata rotunda si sunt tunsa bob, deci mergewinking