| KaliopeKatherine a întrebat:

As vrea sa ma tund, insa nu am nici o idee asa ca speram ca ma puteti ajuta. Acum am parul lung si ondulat la varfuri, tuns in scari. As vrea ceva nou cu care sa-i surprind pe ceilalti. Mersi anticipat. big grin

2 răspunsuri:
| LouLi a răspuns:

Incearca o tunsoare bob, sau mai lung in fata si mai scurt in spate. Se aseaza grozav, eu nu ma pot dezlipi big grin
Saaaau, daca tot spui ca il ai ondulat, incearca la fel, o tunsoare asimetrica, in sensul ca pe o parte a capului e mai lung (pana la barbie), in cealalta mai scurt (pana in dreptul urechilor). Cand am avut si eu parul ondulat, mi-a stat de minune. chiar recomand!

| bellarose27 a răspuns:

In primul rand parul lung si drept este must have-ul verii. Daca esti sigura ca vrei sa schimbi ceva parul drept si bretul sunt ca,, sarea in bucate''.