| Loly a întrebat:

Hei fetelor! Ce parere aveti despre baietii carora nu le este rusina sa planga? >: Dau fundita! Voturi tuturor! :*

13 răspunsuri:
| LuizaaxD a răspuns:

Pai sincer mie mi se pare ca un baiat care plange e complet normal adica nu-i nimic se mai intampla poate ca are un motiv intemeiat adica tot om se numestebig grinlaughing

| BlueBubble a răspuns:

Că sunt rataţi laughing. Adică, mna. mi-se pare foarte ok să-ţi exprimi sentimentele. Dar totodată mi-se pare extrem de ciudat ca un baiat să plângă în faţa unei fete. Dacă e singur, şi nu ştie nimeni, e mai ok. Dar tot mi-se pare ciudat.

P. S: Acum nu mă înjuraţi laughing eu doar îmi exprim propriile opinii I don't want to see.

>big grin

| AnaisC a răspuns:

Nu te rascolii prea tare:-j
Este o chestie tipic masculina(mai ales in fatafetelor, ca sa nu mai zic in fata persoanei iubite)Mie una, mi se par foarte scumpi mi se pare ca esti mai barbat daca poti sa-ti exteriorozezi sentimentele in fata perosanei (de sex feminin)pe care o iubesti.Desi,am o slabiciune fata de baietii care plang:">
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

| kittty a răspuns:

Hi>:d< Eu nu am o parere proasta despre ei.pentru ca pana la urma plansul` e ceva omeniesc nu? dar bineinteles nu sa imi planga toata ziualaughing [Pparerea mea.winking acum fiecare km crede:p]

| Ana12_3046 a răspuns:

Mie una nu imi plac mi se par cam fatalai
dar sunt unele persoane care apreciaza genul acela de baieti
depinde de la persoana la persoana

| SweetAngelCry a răspuns:

Ca au mai multe sentimente...adica pe mine nu ma deranjeaza, pana la urma toti suntem oameni si nu scrie nicaieri ca nu avem voie sa plange.Asta e parerea meabig grin

| LaraDésire a răspuns:

Sunt foarte dulci, sunt acei baieti care nu le este teama sa isi arate sentimentele si care isi lasa orgoliul lor masculin deoparte. big grin

| Roxanne_4260 a răspuns:

Vaaai day dreaming.
Mie mi se par tare drăguţi.
Adică, chiar trebuie să aibă curaj...
1 din 10 băieţi dacă mai plâng în ziua de azi...

| Licurici_1572 a răspuns:

Cred ca sunt niste persoane sensibilehappy

| mazzylazzy a răspuns:

Buna Loly, nu pot sa zic ca sunt genul meu de baieti... dar conteaza daca baiatul respectiv este de treaba, probabil plange uneori pentru ca este mai sensibil, si poate ca nu vrea neaparat dar poate ciar nu se poate abtine, cu timpul aceste"emoti" ii dispar, cel putin asa ar trebui, dar daca nu dispar tot ceea ce trebuie sa faci este sa fii intelegatoare daca tii la acea persoana, este de treaba, si asa mai departe... nu conteaza daca plange sau nu, poti avea o discutie cu persoana respectiva poate cine stie?!, poate vrea sa atrga atentia cuiva, poate este bolnav, poate are o problema, succes si sper ca ti-am fost de folos am spus totul din suflet, asta este parerea ea, te pup si poate ne vom intalni si la alte intrebari sau raspunsuri:X:Xkiss:*

| AlexandrinaAle333 a răspuns:

Hmmm thinking
Cred ca depinde de situatie, din ce cauza plange. Mie mi se par asa draguti daca plang ca sa isi exprime sentimentele in diferite situatii bune /rele. Dar cand plang asa ca "fetele" mi se par penibili, smiorcaiti pentru. ca deja nu mai e barbat! laughing
Deci intr-o concluzie cei care plang din inima mi se par draguti rau... ei insusi nu ca si cei care doar pentru. a arata "mari masculi" in fata fetelor zic ca ei nu plang si nu o sa planga niciodata! si cum zice aceea piesa de la Holograf -Si baietii plang cateodata happy

| fluturas a răspuns:

Ce scumpi sunt :X

mie imi place cand vad un baiat ca plange... bine acum depinde si de ce plange, dar nu mi se pare deloc ca e o rusine pentru un baiat sa planga happy sunt si ei oameni, au si ei sentimente e normal sa si le exprime happy e aiurea cand un baiat ajunge sa planga mai mult decat o fata, atunci cand exagereaza

| 2middlefingers a răspuns:

Dau dovada de sensibilitate. dar sa nu exagerezehee hee