| ALeXsSaY a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre baietii din ziua de azi? happy

Răspuns Câştigător
| Mikel26 a răspuns:

Baietii din ziua de atazi traiesc in lumea lor cu fanteziile lor. Nu mai au respect si sunt foarte nesimtiti. Si mai sunt si acei gen de baietasi care la varsta de 17, 18 ani se dau smecheri si ca au facut ei afaceri sau ca cunosc nu stiu pe cine si alte chestii...In fine...

P.s : m-am referit la cei cu varsta pana in 21 de ani, pentru ca dupa acesta mai gasesti si baietii cu capu pe umeri.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin ce se deosebesc de ce erau odata? O spui de parca inainte erau cine-stie ce printi de poveste. Sunt baieti si baieti, caractere diferite. Daca stii sa il cauti si sa il gasesti pe cel care sa te merite, e simplu. Recunosc, educatia a ajuns undeva jos ca si respectul de altfel si toti isi doresc sa fie genul de bad guy si isi petrec tot timpul la sala si in oglinda. Parerea mea este ca daca fata e desteapta si stie ce vrea, nu va ramane dezamagita, dar si fetele au cam decazut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se potrivesc cu fetele din ziua de azi.
Lol.

| Voidwithin a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal, ei doar se adapteaza noilor cerinte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Piticul atomic are dreptate laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Voidwithin):

Eşti sigur că nu-i invers? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am mereu dreptate cool

| Voidwithin a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, e si invers.

| Roxxxxi a răspuns:

Buna. Si sa incepem fiecare cu parerile noastre diferite..Am observat, ca unii s-au trezit la realitate, altii sunt inca in filmul lor.Dar oricat de buna ai fi tot esti luata de proasta, indiferent de situatie.Sunt baieti diferiti, la fel cum suntem si noi felete.
Parerea mea : baietii cand incep sa iubeasca, iubesc! Nu insala, nu minte, are incredere. Se zice ca baietii se indragostesc greu dar cand o fac, pun tot sufletul.
Sunt acei baieti care nu merita nimic, nici un salut, dar sunt baieti care merita tot.
In opinia mea, inainte sa iti iei un iubit, mai bine stai catva timp sa il cunosti, inainte sa fiti prieteni; e mai bine asa decat sa fiti direct impreuna si sa suferi dupa aia.

| 德尼莎 a răspuns:

Depinde de baiat Dar toti sunt la fel de orgoliosi,. Am observat ca in ziua de astazi baietilor cel mai mult le atrage atentia la o fata, tatele si forma corpului, nu se mai uita la genul aela de fata cuminte care ar face totul pentru ei Nu! lor le trebuie numai c***e! Cum a zis si Roxxxxi daca esti prea buna cu ei esti luata de proasta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 德尼莎):

Depinde pe cine alegi. daca alegi cu "capul ai noroc, daca alegi modele (na. oricine e atras prima oara de ce este frumos) dupa va plangeti.