| anonim_4396 a întrebat:

Hei peoplebatting eyelashes
am un pierce in limba din 1 aprilie laughing. azi e 6 big hug
deci:limba mi s`a dezumflat happy. in jurul piercingului e putin tare happy
dar. din limba imi curge un lichid alb >:d<
si mi`e putin de tot umfllat pe langa piercehappy
plzz help me
credeti ca s`a infectat smug? [p. s: ma doare putin de tot daca ma joc cu el >big grin,... daca nu ii fac imik nu ma doare] plz help happy

Răspuns Câştigător
| crazygirl_1208 a răspuns:

Si eu am avut...
acel lichid alb este puroihappy
dar daca este galbuie ii infectat si daca in jurul gaurii liba are o culoare diferita de cea care a fost...

nu cred ca ai dc sa iti faci grijibig hug

oricum grij de tine:* si sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| anoni a răspuns:

Daca pui putina tinctura sau penicilina,crema o sa-ti treaca destul de repede atat timp cat nu pui mana
da,crazygirl are dreptate,este puroi, dar nu ai de ce sa-ti faci griji, este normal
P.S. in cazul aproape tuturor gaurilor si pierceng-urilor este la fel
sper ca ti-am fost de ajutorhappy