| Anitta97 a întrebat:

:* Cum pot invata limba germana repede! Un curs bun pe net ceva? Trebuie sa o invat in maxim 2 luni ....nu la perfectie dar macar sa stiu sa port o conversatie! Dau fundita :* Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Uite aici un site foarte bun http://www.memrise.com/courses/romanian/german-2/

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Sunt anumite siteuri de unde poti cumpara DVD cu limba germana si care o inveti foarte repede daca esti atenta.

| RAY a răspuns:

Http://www.sharedtalk.com/? utm_source=The+Tiny+Buddha+List&utm_campaign=ca02ad7a4f-RSS_EMAIL_CAMPAIGN&utm_medium=email