| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sterge istoria cautarilor in google chrome?

Răspuns Câştigător
| SKillerQSama a răspuns:

Te duci la meniu se afla in dreapta sus 3 linii dai click pe istoric si ai o bara cu Stergeti datele de navigare plz funda

3 răspunsuri:
| 11102013 a răspuns:

Te duci la meniu (care este in dreapta sus), dai click pe ''Istoric'', dupa in stanga sus iti apare ''Stergeti datele de navigare...''

| buburutza0431 a răspuns:

Buna! Vezi unde este steluta ai in coltul drept? Langa sunt trei liniute. Apesi acolo si o sa vezi scris Istoric.Intri si o sa vezi acolo un buton care sterge tot sau doar cateva site-uri, tu alegi. Sper ca te-am ajutatFunda?

| Crucified a răspuns:

Ctrl + h şi apeşi acolo pe Ştergeţi datele de navigare, şi mai departe te descurci tu.