| Bubbico a întrebat:

Cum vad istoria cautarilor pe google?

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Daca esti pe chrome in dreapta sus sunt 3 linii puse peste alta dai click si iti apare un meniu, te uiti jos si vezi istoric si dai pe el, iar pe mozilla dai sus unde scrie firefox cu portocaliu, te uiti la dreapta si scrie history si dai acolo si vezi.

8 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Daca ai un cont google si esti logat deja, jos in dreapta ai setari dai click acolo dupa setari de cautare mai jos ai istoricul cautarilor ( este scris cu albastru) dai click acolo, mai te lochezi inca odata cu contul google si gata acolo ai absolut tot ce ai cautat pe google

| maria999 a răspuns:

Te uiti la istoric. Daca ai mozila sus unde inchizi pagina ti apare history.

| VasiDobie a răspuns:

La istoric:il deschizi apasand CTRL+H

| LifeEternal a răspuns:

Stai sa ghicesc, te-ai uitat la filme porno si acum nu vrei sa vada parintii.
Ctrl + h.

| Bubbico explică (pentru LifeEternal):

Lol, nup... Daca era asa intrebam cum se sterge istoricul... Nu, pur si simplu vreau sa verific ce a cautat cineva in calculatorul meu.

| Crucified a răspuns (pentru Bubbico):

Ctrl+h.

| RaduLemon a răspuns:

Deschizi o fila noua si apesi ctrl + h

| naddgob16 a răspuns:

Vreau sa vad lista cu toate cautarile incpind cu 19.10. 2015