| Roxidd19 a întrebat:

Daca mananc in fiecare zi cate un corn si 3-4 fructe sau legume risc sa ma imbolnavesc? sau Ce as putea sa mananc pentru a slabi? Sa nu fie cine stie cat de scump? Mentionez: Nu prea am pofta de mancare!

2 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

In niciun caz sa nu faci lucrul asta! ai vazut teo trandafir unde a ajuns cu aceste curi de slabire.

sunt destule programe de slabit pentru cura de slabire pe net

| Ada11 a răspuns:

Roxi, eu te-as sfatui sa nu mananci grasimi, atat! Ai vazut doar ce a patit Teo Trandafir. Eu iti recomand sa faci in fiecare seara exercitii pentru. abdomen, coapse... Asa vei reusi sa slabesti. Soramea a reusit!

Te pup, B.U!