| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy daca mananci numai fructe si legume deci nmik mancare. ai putea slabi? si in cat timp?

3 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

E si normal ca ai slabi, daca ai vrea sa devii anorexica. Poti incerca cateva zile acest regim alimentar, nu mai mult pentru ca este foarte periculos.Iti dau un exemplu.Chiar tata a incercat chestia aceasta cu fructele legumele, dar dupa cateva zile te apuca o ameteala si tulburari de vedere.Nu prea iti recomand. Poti manca supe, salate de fructe si legume si branza slaba de exemplu si foarte mult sport.Macar 1-2 ture pe zi si cateva abdomene si vei fi ok.Ai grija de tine!

| ZOON a răspuns:

Mai din cate stiu eu nu e bine sa mananci numai fructe si legume nu stiu cauza dar trebuie sa mananci si carne nu prajita ci fiarta incearca sa le combini dar nu uita un lucru nu ai sa slabesti niciodata fara miscare, sport cum vrei sa ii spui fara exercitii si sport nu o sa slabesti cu nici o dieta fiecare dieta iti spune ca fara sport nu merge incearca sa alergi prin parc, sa mergi cu bicicleta iar de slabit nu slabesti peste noapte ai rabdare si nu dispera o sa slabesti dar nu din prima ai rabdare si ai sa vezi rezultatele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nici sa nu te gandesthi... aveam colega la gradinita care avea parintii vegetarieni si era verde la fata nici sa se mishte nu putea bine. Mai bine aleagra si u prin park...eu asa fac. fundita?love struck