| oOoLadyMoOo a întrebat:

Hei TPU era un site pe care scriai ceva( in special pentru hi5) si iti aparea cu semne. in 5 feluri diferite.
Il stiti?
Va roog. am nev urgentcrying
FUNDAA

Răspuns Câştigător
| mallina a răspuns:

Http://www.minderlegaal.nl/ nu stiu sigur daca e asta:)

1 răspuns:
| MaRyUkK a răspuns:

Uite nu dispera am sa te ajut eu am cont nou si te voi ajuta stiu la ce te referi si cred ca am acel lucru... http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/ aici gasesti ce ai nevoie. Pa daca mai ai nevoie de ceva ma poti contacta la ID-ul argianu_maria cine stie poate iti pot fi de folos.Pa!