| Anonim0078965 a întrebat:

Vreau si eu niste carti cu adolescenti gen:,,Cautand-o pe Alaska ",,, Orase de hartie" J.Green, sau,, Daca as ramane" de G. Forman.

4 răspunsuri:
| MelliMelisa a răspuns:

,,Sub aceeași stea" – John Green si,, Lola și băiatul de treabă din vecini" – Stephanie Perkins.

| AirănMeidăn a răspuns:

Incearca celelalte carti de la John Green si ai mai putea incerca sa citesti ceva de la Paulo Coelho
De asemenea,, Jurnalul unui adolescent timid'' de Stephen Chbosky

| forthewicked a răspuns:

Jurnalul unui adolescent timid - Stephen Chbosky
ELEVUL DIMA DINTR-A ȘAPTEA – MIHAIL DRUMEȘ
Eu ucid -Giorgio Faletti
Cu ochii altuia -Giorgio Faletti
Sub aceeași stea -John Green

| kevincube a răspuns:

Citeşte În sălbăticie de Jon Krakauer, este o poveste impresionantă!