| ღβأβأ a întrebat:

Vă rog să îmi recomandați cărți gen,,Orașe de hârtie" și,,Căutând-o pe Alaska". Tot carte de dragoste despre o persoană,, misterioasă și imprevizibilă" să fie. Să fie cu adolescenți, vă rog! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| KatjaM a răspuns:

Iti recomand ''Mare Tranquillitatis''. Personajul feminin este misterios si imprevizibil, cu un trecut tragic.

5 răspunsuri:
| JohnyMoga a răspuns:

Varitorul din OZ

| dia733 a răspuns:

Pe elefant.ro gasesti carti de care vrei tu.

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Si mie imi place sa citesc, ai putea citi '' cautand-o pe Alaska'' ''amurg'' '' "una foarte bune mai e si " Legaminte" "daca as ramane'' "zi dupa zi"

| DannyBlackz a răspuns:

Uite aici o carte foarte draguta www.carti365.com/products/sub-aceeasi-stea-john-green-pdf/
E in format. PDF dar daca doresti o gasesti pe site si in format fizic sa o poti cumpara