| Dianaa94 a întrebat:

Hei. vreau si eu replici amuzante(din filme, robotzi, nu conteaza)

Vreau sa fac un scenariu...si ...intelegeti voi.Deci un ajutor?batting eyelashes

funda+ vothappy

2 răspunsuri:
| Bibiancabibi a răspuns:

Hei uite aicii ce am gasit eubatting eyelashes

Inchide`ti ferestrele si deschide`ti geamurile!

Daca nu va faceti temele, va las cu mediile descheiate.

Mi se pare mie sau vorbesc?

Voi sunteti 30 de cretini iar eu sunt unul.

in fiecare dimineata ma uit la topul celor mai bogati oameni ai lumii... daca nu sunt acolo, plec la munca

El: Ce faci mai?
Eu: acum astept distractia de maine
El: ce distractie?
Eu: de revelion
El: unde te duci?
Eu: nicaieri

am terminat ASEu`...de 2 ori, o data tavanul si a-2-a oara peretii

buna fetele, ce faceti? (raspuns: bine), faceti impreuna?

El: Toata viata mea am cautat o femeie ca tine.
Ea: Toata viata mea m-am ascuns de barbati ca tine.

"Tu cand vorbesti cu mine tu sa taci!"/ "Iarna nu-i ca vara!"/ "Daca vrei sa faci pe maimuta, treci te rog in locul meu!"(profu` la ora)/ ""Ia banii astia, da sa nu-i cheltui!"/''Cat costa guma aia cu 3 mii?''/ ''Da-mi un pachet de lame la bucata!''

Yabadabado ia-o-n gura si te du!
Vrei bataie?-Baga nasu-n cur la oaie!

| moniquah a răspuns:

Pai uitate si tu la filme si la ep cu robotzi... alea nu dureaza mult si scenariu, daca vrei sa il faci, foloseste-ti imaginatia ca e cea mai buna metoda...winking