| qStile a întrebat:

Heii happy Am o mica problema cu imvu happy Nu pot sa fac credite cu meet me.sad Imi tot apare Error:
exceeded lifetime transfer limit for txn: ce566260-724b-4064-9583-82bde9194760. Ce pot face sa mearga?sad

4 răspunsuri:
| qStile explică:

Am uitat sa precizez ca nu pot face cam de 4 zile. straight face

| SmileAgain a răspuns:

Heii. Asa este la toti jucatorii din imvu! Nu e ceva doar la tine, ci si la ceilalti.Probabil schimba aia ceva pe site.

| Kyoki a răspuns:

Exact aceeasi problema o am si eu si nu stiu ce sa fac >_

| emin3m18 a răspuns:

Cei de la "meet me" au cateva modificari la site astfel sa nu poti face decat 5.000 de credite promotionale pe cont! Nu mai ai ce sa faci!