| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Joc imvu si de curand, nu imi mai merge sa fac credite cu meet me. Nici macar 500 de credite. Nu e ca nu am credite pe meet me,acolo am 602, 028 si de obicei imi mergea si cu 300, 000. Imi apare asa: "exceeded lifetime transfer limit for txn: 02984fba-e64d-4c6b-82ca-0bf3ed528c89" FUNDA!

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Ai intrecut masura deja trebuie sa astepti cateva ore sau zile

| Stefania888 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Nu am intrecut masura. Nu am mai facut credite cu meet me de 11-12 zile cam de atat timp nu imi mai merge.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Stefania888):

Ai atins limita atunci