| Calli a întrebat:

Avetii idee dc pe imvu nu imi mai merg creditele cu meet me? adica imi da Error:
exceeded lifetime transfer limit for txn: f5fa7e2f-655b-4df1-bf2d-f0acbe9b448a
ce pot sa fac sa mearga din nou? contul e facut in anul asta... funda+ vot care stie.

3 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Si eu am avut cont acum catva timp
Am auzit ca nu mai poti sa-ti bagi decat 3000 de credite sau asa ceva cu meetme si dupa aia nu te mai lasa.

| Calli explică (pentru Neah):

Pai si in alt mod cum pot face? Nici cu photo stream nu imi mai merge...