| ThePinkMonster a întrebat:

Heii! As vrea sa aflu si eu cateva statusuri despre schimbarea persoanei iubite. Ceva gen : Ieri ma iubeai, astazi parca esti altcineva. ceva in gen. Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Bya_6882 a răspuns:

1. Ce` m0rtii maTii vrei? Ce` nu t`e claRr? Ai crEzutt ca stA 0 viatSsA da` n`a tRecuTt un aNn.
2. Te uiTi la miNne ca reTardatU`. Nu înTelegi ca în l0cu` tAu acuMm e` alTuu?!` kiss
3. BaA` :-o eSti neb0uNn `?
4. Eo` sTrig spRe tiNne tuu` n`auZi... unDe eStii uNndee` te aSscunZi `?sad
5. E ura multaa`, mulTaa luMme nu te aScultaa si` dinTr`0 suTa e doar un suFlet caRee` te ajuTta.
6. Nuu` lasa tiMpu` ramAs sa te faCa sa deVii un suFlett` falSs`.
7. Ea` nu te-a salVat mereu sau` pu0ate niciodata, dar stii prea bine ca pentru tine ar fi` în stAre sa laSe totul` balTa.
8. E pliCtisealA, 0 staRe geneRala. Dacaa nu pUi punCt pu0ate deveNni 0 bu0ala!`
9. Estee peRfecta lumea din viSselee` mele, dA ceLl mai graVv e ca sunt pieRduTaa prinTree` ele happy
10. [Nu`Ss `wave]. PlecatA` uNdeva` deParteee

1. Vad, ignor si... oricum nu conteaza, întelegii `?
2. Spui ca totul` între noi s`a terminatt `? De cee` într3bi mer3u de minee `? Poate pentru` ca ti se face doRr si nu` te poti abtinee?!`kiss
3. Maa pis pe tinee` de departee. Esti un simPplu proSstanacc` ce creDe ca le stiee` pe tu0atee happy
4. M0rtSsii`matii, Nu vreau sa stai langa`mine doar pentru`ca imi faci cadOuri sau esti baiatul de pe scena`care fake showurii`
5. OriunDe`! OricUm!` Tsi`o dau in bOt`!` DuOar pentru. simPlu` fapt ca Pot`!
6. N`am inteles, nu întelegg` si nu voi intelegee`, de unDde m0rtii tai stiai ce se vA petreCee `?
7. Flyin` thr0ugh th3 sKy; x
8. Unul din`tRee putinii ce ti-au ramaSs aproape!` Pretuieste`l si iubeste`l pânaa la mu0artee!` 9. Aa` creSsut ca pu0atee` face diamAnte din n0r0ii!`winking
10. Maa super pis pe tinee` kiss Adu`Ti amiNte ca si tuu` ai facut`0 când am avut super nevoie` de tinee happy
11. GânDuri` binNe ascunSse într`Un suflett triSst.
12. Nuu` uit nici0dataa când îmi facii` un biNne, daa` si când îimi faci rau sa te feResti de miNne!`
13. VisSam ca 2 copii, pacatt` ca te`ai schiMbat, acum` stralUcesti ca uN diamaNt falSsificat!` 14. AcuMm sad ai laa` figuri... Si estii plina de tinee!` Te rog uiTe`te binee esti un falSs print`Re rubinEe!`winking
15. Uite`Te bine si analiZeaza la recee. Ca mine nu gaseSti mai mUltt` de 10!` [geNn : 3ditie limiTata fra3ree`]
16. Am Sii eu` un fraTiu0r, m`e lUminaa 0chil0rr` :O; x Mai sunt fraTi daa` nu cA noi, se duSmanesc întree` eii; x
sau` laughing -->
Suriu0araa` ca la miNne nu mai vAd Thu0amnee` la nimeNi!` ShIi orice` s`ar întâmplA nu maa` laSs de soRa meaa!`
17. RecUn0scc` ca nu m`e binee, preFer sa ducC luptA împreUnaa cu tiNne!`; x
18. Dacaa te-a inTeresat vre`0datTa de minee` sa sTii caa mi-a fost biNne si când ai reFuzaTt sa mai fii` lângA miNnE.
19. Tee` diStrezZi, te simTI binee`; Daa` ti se rUpe sufLetuu` cand tE gÂndeSti ca nUmaii` esti cUu` mine.
20. ZâmbeTu` meu faLs, se piSa pee` zâmBete`lee vu0asTre penVersee`; x

Hai l0ve iubirea mea smug. Tu esti` t0aTa viata mea >; d

1 răspuns:
| Madalynna97 a răspuns:

Ieri imi puneai ''Te iubesc printesa mea!'' Acum parca esti altcineva, esti distant cu mine si asta ma raneste...sti bine!