| ZeroBLADE a întrebat:

Am si eu o problema.
Am cateva poze cu o persoana foarte importanta, dar eu vreau sa aflu cine e. Pozele mi-au fost trimise de altcineva pe facebook, dar nu vrea sa imi spuna de unde. Exista vreo cale sa aflu profilul persoanei din pozele mele de pe facebook? Vreau sa mai mentionez ca pozele au fost copiate de la o fata de pe facebook, dar nu stiu de la cine. Multumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
| ZeroBLADE explică:

Deci, mă refer la faptul că eu am o poză cu o fată. Vreau să aflu profilul de facebook a acelei fete cu ajutorul uneia sau mai ee fotografii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uita te la filmultetul asta http://www.google.com/insidesearch/features/images/searchbyimage.html

poti cauta pe google dupa imagini, poate ai noroc

Răspuns utilizator avertizat
| gheorghe13 a răspuns:

Încarcă imaginea pe google și dă-i la Web. S-ar putea să îți dea facebook-ul ei