| ColOreDdrEaM a întrebat:

Heii >:d<

Am o mare problemahee hee. Nu stiu in ce sa ma imbrac in prima zi de scoala. Ma puteti ajuta love struck? [funda love struck]

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Banuiesc ca esti fatabatting eyelashes
asa pai daca vrei ceva mai casual:panatlonii stramti (de pref negrii:X)cu o camasutzasmug
sau ceva obisnuit:blugi, un tricou si un pulover din ala dragut:X
nu te imbraca cu fusta la ce frig e afarastraight face(nu vrei sa racesti nup?)
sau in orice caz cu ceva in cre tu te simti sexy:devil)

3 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Depinde ce haine ai...totusi eu te sfatuiesc sa iti iei un tricou putin lung de culoare gri negru sau alb si o pereche de blugi, si.thinking daca ai Ugg-uri e perfect daca nu cizme sau in cel mai rau caz adidasi.:** funda?

| Maya_8602 a răspuns:

Pantaloni negri skinny, bluza, pulover, UGG, si atat...