| anonimaaa_1370 a întrebat:

Heii big hug Cand e ziua voastra? big grin Si ce cadou ati vreabatting eyelashes
P. S:caut un cadou pentru o fata de 15 ani laughing habar n-am ce sa ii iau. voi ce ziceti? pe 13 Aprilie este ziua ei. si este cea mai buna prietena a mea big grin laughing Fundaaa kiss kiss big hug

Răspuns Câştigător
| madalina_3699 a răspuns:

Buna eu am 15 ani laughing nu stiu iai o bratara frumoasa de argint sau un tricou frumos roz sau albastru verzui sau niste balerini se gasesc acum niste balerini *** 20 de lei frumosi rau sau fai un tricou personalizat... nu stiu thinking eu asta as lua... sau iai un parfum bun :X

4 răspunsuri:
| No a răspuns:

A mea e pe 18 aprilie.Pai, poti sa-i faci cadou :
- un rochitsaa super cute :X
- tricou cu imprimeu
- accesoriiiii happy
- ciocolta.why not? xD
- ceva digital, poate?batting eyelashes

P.S. daca vrei poti s-o intrebi tu personal.asa sti sigur ce-si doreste happy

| aly1192 a răspuns:

Pai un parfum un set de cercei cu un colier sau o bluza dar poti merge cu ea in oras si sa treceti,, din greseala"si sa vezi la ce se uita ea si daca zice cai place fai o surpriza si iai alel lucru

| anonimaaa_1370 explică:

Mc mult big hug

| Andreea_3136 a răspuns:

Ziua mea este maineeeeee big grinbig grinbig grin As dori un abonament pe 1 luna la salawinking