| MiraZyauj a întrebat:

povestea mea este urmatoarea.
Eu sunt mai nebunatica,cu prietenele mele si etc. nebunatica,putin spus. sunt nebuna rau. Ma rog,intelegeti si voi termenii. cu ele fac totul, tot ce mi trece prin cap, le zic si etc.
Iar eu pana acum 3 luni,am fost cu un baiat Eduard care era foarte calm,linistit si etc. ( nu era genul meu ) si mi am dorit un baiat care sa fie nebun, la fel ca mine. si dintr o prostie, a aparut in viata mea baiatul pe care il plac din clasa a 3-a. Mi a zis ca ma place, etc. si eu il placeam. Si l am lasat pe Eduard pentru el. ( a fost cea mai buna decizie din viata mea).
Pe actualul meu prieten in cheama Raducu.
Video ul asta ne defineste( asa zicem noi, pentru ca suntem la fel ca ei ) : https://www.youtube.com/watch?v=_niWpF_WI88
Doar ca, intr o seara am stat de vorba..etc. si ne am deschis dufletul unul in fata celuilalt si mi a zis ca initial vroia doar sa mi o traga iar apoi sa ma lase,dar pe parcurs si a dat seama ca,el s-a indragostit de mine. Si am facut si dragoste, si bineinteles, relatia merge perfect..ne iubim mult,parintii nostri se cunosc,stiu si la mine si la el ca suntem impreuna. Vine pe la mine mereu, etc. nu i asta o problema.
Dar, m-a pus pe ganduri chestia cu " Mi-ar place sa fi mai asa..nu stiu, nebuna cum s-ar zice"... inteleg ce vrea sa spuna. Asa sunt eu,dar cu prietenele. Nu stiu de ce in fata lui,ma cam ascund,sunt mai rusinoasa, etc. el imi zice tot ce i trece prin cap si. nu ii este rusine, pentru ca stie ca ma iubeste si vrea sa fim sinceri unul cu celalalt..si sa nu ne ascundem.
" As vrea sa fii mai nebuna, asa..nu stiu cum sa' ti zic"... Imi puteti da exemplu de niste chestii mai nebunesti? Nu stiu,pe care le am putea practica noi. in afara celor care vin derivari ale " sexului ".
Prietenul meu este foarte dragut,scump,amuzant,adorabil,si ma iubeste. El este foarttttteeeee amuzaaant, subliniez. :))) Si face chestii, cum sunt cele din video ul de mai sus.
Dar, eu. mai nebuna. dati mi exemplu de niste chestii din astea, care l ar surprinde?

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Sincer nu o sa i se para nici patetic nici nu va rade de tine. Te iubeste si te iubeste asa cum esti. Nu trebuie sa fii asa fata de el. Fii tu insuti, comporta-te asa cum esti tu. Nu te gandi ca il superi. Daca vrei o relatie serioasa cu el nu te gandi ca va rade de tine, doar spune-i. Nu trebuie sa te simti prost pana la urma este iubitul tau. De ce ti-ar fi rusine de el. Sincer acum iti dau un exemplu, prietenul meu tine minte mereu cand trebuie sa imi vina ciclu...e si asta e. Uneori imi aduce tampoanele la baie..si unde mai pui ca intra peste mine cand fac baie. Deci vezi, pur si simplu asta inseamna relatie. Adica nu imi pasa daca zic ceva ce nu trebuie ca el oricum ma va iubi mereu si nu mai sunt rusinoasa.Stiu ce zici. Eu nu ma schimbam nici de fata cu mama. Acum nu mai am probleme. Lasa-te descoperita.

5 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Sincer cred ca te vrea mai nebuna in pat si sa ii zici exact ce vrei. Cred ca la asta se refera cand zice: `As vrea sa fii mai nebuna, asa..nu stiu cum sa-ti zic`. In pat. Incearca si tu...si vezi daca e multumit cu nebuneala asta.

| MiraZyauj explică (pentru AnaRadu):

Uite o faza.
"Cand ne sarutam si etc, ma musca de buza" Nu am nici o idee cum face de imi prinde atat de repede buza, si mi o musca. El vrea sa fac si eu la fel, dar nu stiu cum sa i o prind atat de repede sau. daca i o prind si etc. apoi ma musca si el, dar mai tare.laughing)) Si ma doareeeeee... laughing)))))
Alte idei? De nebunii? Nu cred musai ca se refera in pat. :3

| AnaRadu a răspuns (pentru MiraZyauj):

Sa nu mai fii asa retrasa probabil sa ii zici orice sa ii spui exact ce iti trece prin cap in acel moment. Sa fii cum esti si cu prietenele tale. laughing

| MiraZyauj explică (pentru AnaRadu):

Da,dar. de ce imi e rusine?
Sincera sa fiu, la inceput era foarte, foarte, foarteeee rusinoasa. si era o problema, pentru... prima noapte de dragoste, pentru ca dura doar 2 ore sa-mi dau hainele jos...laughing)))
Si na. adica, intelegi tu. oricarei fete i ar cam fi rusine sa se dezbrace din prima, in fata unui baiat.
Nu ii pot zice, tot ce mi trece prin cap. Daca rade de mine? Daca ii se pare aiurea? Daca ii se pare patetic? Ma voi simtii prost mereu. pentru acel cuvant spus prost. straight face :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MiraZyauj):

"Daca ii se pare patetic?" patetic e putin spus la varsta voastra, mda.