| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc georgyana! as vrea si eu o problema! va rog sa ma ajutati!
prietena mea cea mai buna are un iubit de 1 an jumate si am observat de de 2 luni acel baiat se da la mine cad prietena mea nu e langa noi.
el ma ia in brate imi zice ca mma iubeste si ca ar renunta la ea pentru mine.
a am uitat sa mentionez ca prietena mea stia ca eu il placeam pe prietenul ei inainte si sa pus cu el si acum eu nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| SufletDeCopil a răspuns:

Buna.
Poi daca este prietena ta cea mai buna, nu o trada! ( nu asa fac prietenii cei mai buni oh go on) gandeste-te un an si jumatate, este ceva timp.si poate va suferi cand va auzi aceasta veste si nu cred ca vrei asta.
Parerea mea este ca ar trebui sa aveti amandoua o discutie serioasa in care sa-i spui tot, ca acel baiat se da la tine si etcoh go on. mai bine sa afle de la tine decat de la altii.si sa stie si ea pe cine iubeste.
Daca ii esti prietena adevarata, fi alaturi de ea si nu-i ascunde nimic, practic nu esti tu de vina ca acel baiat s-a indragostit de tine.(cu exceptia sa nu-i raspunzi si u la gesturi)
Sper ca o sa rezolvati situatia kisskisskiss!
Baftalove struck

1 răspuns:
| adrian111 a răspuns:

Nu cred ca merita sa iti pierzi o prietena foarte buna pentru un simplu baiat... pnm. zi ca nu te intereseaza chatterbox si poate scapi de elwinking. fundita? big grin