| Эðσ a întrebat:

Sunt in a 12-A la Liceul Cu Program Sportiv Din Iasi (prescurtare LPS) eii si la anul as vrea sa merg la o facultate din Romania este indiferent caci pot face si naveta insa ma gandeam la ceva legat de arte sau medicina.thinking asta este intrebarea capcana daca stiti vreo facultate de medicina sau arte lasati com x]]. Thanks si fundita pentru. un raspuns bun! happy

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Facultate de medicina este si in iasi la Grigore T. Popa,daca nu, una buna e in Cluj, Tg Mures sau la Bucuresti la Carol Davila

| Goby a răspuns:

Recomand Facultatea de Tehnica dentara din Tg. Mures. Ai face cea mai buna alegere, crede-ma!