| Mălinuşaaa a întrebat:

voi cum va exprimati sentimentul de iubire.adica daca va place ce o pers big grin laughing este exclus faptul ca vbitsi si spuneti ceea ce simtsiti laughing big grin Fundita kiss >big grin

Răspuns Câştigător
| Iulia_6898 a răspuns:

Pai de 2 luni m-am indragostit si eu, e pentru prima databig grin.Eu nu a, zis nimic da pur si simplu banuia ca il plac, iar intr-o seara pe mess tot batea apropouri, iar in 3 ore a reusit sa ma faca sa recunosc ca imi place de el. Poi trebuie sa vorbesti frumos cu el, sa zambesti, da nici sa nu iti ieiochii de la el ca atunci o sa creada ca esti nebuna dupa el si e mai bine daca il lasi putin in dubii, ca asa o sa incerce sa afle de la tine, deci ar rezulta mai multa conversatie,la mine a mers fara sa vreau, pur si simplu, mult succestongue

2 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Pai ai foarte multe metode de a arata unei persoane ca iti place.Il poti ajuta cu cate ceva de ex teme, il poti invita la petreceri filme, etc.mai mult ii poti trimite mesaje dragute, fara sa-l agasezi sau chiar bancuriwinkingfundita?

| AnGeL a răspuns:

Pai ma comport mai altfel cu persoana pe care o plac si nu am nevoie de vorbe ca sa ii arat ca il plac
e de-ajuns sa ma priveasca si isi poate da seama si singur doar uitandu-se in ochii mei