| anonim_4396 a întrebat:

Va este usor sa ii spuneti unei persoane ceea ce simtiti pentru ea sau va este frica sa va exprimati sentimentele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff, mie mi-a fost greu si sa-i cer caietul la mate.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si ce rost are ca apoi sa-si bata joc de sentimentele tale?

| OldSoul a răspuns:

Din proprie experienta iti spun ca daca simti ceva cu adevarat pentru ea mai devreme sau mai tarziu ii vei spune, intr-un mod sau altul, si totusi cat timp simti ceva pentru aceea persoana nu iti poate fi chiar asa sa ii spui.

| Doub a răspuns:

Depinde de persoană.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă îi spui unei persoane ceea ce simţi strici totul.
Dacă nu îi spui nimic strici totul.
Mie îmi e uşor să le fac pe ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi-e usor deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e mai usor sa le scuip decat sa le inghit si sa vomit pe ele.

| Antho_Anthonia_1998 a răspuns:

Nu este chiar atat de ușor pe cum spun unii. Din punctul meu de vedere mai bine ti-ai călca pe inimă și i-ai spune până nu e prea târziu. șperț ca nu ti-am fot de ajutor