| Aliison a întrebat:

Heiii, TPU! :* Peste cateva zile este ziua celei mai bune prietene. Vreau sa-i daruiesc un cadou special. Ce credeti ca as putea sa-i iau?
Funda!

Răspuns Câştigător
| SunsetSun a răspuns:

Poti incerca sa realizezi o cutie cu amintiri din trecutul vostru. Este foarte draguta. Poti cauta imagini sau informati pe net despre cum sa o faci.

6 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Pai fiind prietena ta cea mai buna ii poti oferi ceva frumos facut de mana, asta ii va tranzmite ca tie iti pasa de ea.Dar sa fie ceva ce poate fi folosit mai des, pentru ca ea sa isi aminteasca de tine.Dar ii mai poti oferi si niste bijuteri.

Răspuns utilizator avertizat
| KarinuTzaa a răspuns:

Buna! Daca vrei sa-i faci tu ceva special: un CD cu poze de cand sunteti prietene si pana acum iar pe fundal muzica voastra preferata (melodia) sau daca te pricepi la facut bratari poti face bratarile,, prieteniei" si sa-i daruiesti una alaturi de CD, sau un lantisor cu un pandantiv in forma de inimioara care sa se deschida si in el sa aiba pe o parte o poza cu ea si pe cealalta o poza cu tine si langa (daca ii place sa citeasca) o carte pe genul ei! Bafta multa!

| pufuulets a răspuns:

Poti sa iei un tricou, cu un parfum, o cutie cu bomboane de ciocolata, o brata sau un lant sufla cu aur sau argint sau aur alb, o invitatie la o pizza si la un suc.

| cuculici a răspuns:

Pai daca sunteti cele mai bune prietene ar trebui sa stii ce isi doreste si asta ar trebui sa ii cumperi

| IMM a răspuns:

Ce prefera ea cel mai mult