Heiiii TPU! Am televiziune si internet de la Digi si acum m-au sunat niste oameni de la Bucuresti si mi-au spus ca deoarece sunt client fidel pot sa beneficiez de o oferta. Aceasta constă in: sa plătesc lunar 44 lei pentru 2 telefoane smartphone+minute, mesaje si internet. Ideea e ca am acceptat, dar mi-e frica, ca o sa imi bage mai mult la factura decat 44lei. Ati avut experiente cu rds, adica se tin de contracte? Scuzati-ma va ati avut atât de citit, dar chiar ma intereseaza. Sper sa ma ajutati.
Pentru a răspunde la o întrebare trebuie să ai cont pe TPU.ro
Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 răspunsuri pe zi şi nu mai mult de 10 în total. Pentru a retrimite email-ul de confirmare click aici
Utilizatorul care a pus această întrebare te ignoră. Nu poţi să mai interacţionezi.
Utilizatorul care a pus această întrebare este în lista ta de utilizatori ignoraţi. Nu poţi să mai interacţionezi.
Utilizatorii avertizaţi nu pot posta mai mult de 5 răspunsuri pe zi.
Omule, platesti 44 de lei ca un fel de abonament, minutele gratis dupa ce le irosesti, platesti tot ce ai vorbit in plus. Adeica 44 de lei pe luna, minutele gratis, si apoi tot ce in plus, daca downloadezi ceva de pe net si toate alea platesti. Am avut de 2 ori abonament, si inainte plateam tot si traficul pe net. Am descarcat un joc de 3 euro si inca cateva lucruri marunte, am platit 233 de lei.
Am luat si eu 2 telefoane de la RDS, pana acum mi s-au parut de treaba nu am avut deloc problebleme cu ei. Important este cand faci asta sa citesti toate detaliile !
Doreşti să urmăreşti această întrebare? Vei primi răspunsurile pe email.
Adaugă întrebarea la favorite
Doreşti să adaugi această întrebare la favorite?
Ce notă dai întrebării?
Înainte de a posta răspunsul, te rugăm să te asiguri că acesta nu încalcă regulamentul.
Nu ai introdus un răspuns!
Nu ai scris un răspuns pentru această întrebare, aşa că nu avem conţinut pe care să-l publicăm
Răspunsul este publicat...
Te rugăm să aştepţi ca răspunsul tău să fie trimis spre publicare.
Atenţie!
Succes!
Atenţie!
În răspunsul pe care vrei să îl postezi au fost găsite greşeli de scriere. Ele au fost corectate automat şi le poţi vedea marcate mai jos
Atenţie!
Eşti pe cale să postezi un mesaj care poate încuraja pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe internet. Legea nr. 8 din 1996, privind dreptul de autor şi drepturile conexe, a fost modificată semnificativ prin Legea nr. 285 din 2004, prin OUG nr. 123 din 2005, precum şi prin Legea nr. 329 din 2006, iar tu ai putea să te afli în situaţia de a le încălca acum.
În ipoteza unei acţiuni pe cale legală, TPU.ro este obligat să furnizeze IP-ul tău (216.73.216.215) şi restul datelor de identificare şi informaţiilor despre tine.
Atenţie!
Nu poţi posta acest răspuns pentru că linkul pe care l-ai inclus este suspicios, iar pe TPU pirateria nu este încurajată.
Te rugăm să nu faci referire la site-uri aflate în ilegalitate şi să nu postezi linkuri spre materiale postate pe internet fără respectarea drepturilor de autor (programe, jocuri, filme sau muzică piratată)
Nu poţi posta aceast răspuns la întrebarea aleasă!
Răspunsurile ce conţin cuvinte de genul pot fi postate doar la întrebări din categoria Dragoste şi Sex
Raportează răspunsul
Trebuie să fii logat ca să votezi
Pentru a evalua un răspuns trebuie să ai cont pe TPU.ro