| anonim_4396 a întrebat:

Helau TPU-istilor happy.
Am ceva nevoie de ajutor, adică puţin mai mult laughing. Am primit o pedeapsă la şcoală; şi trebuie să vorbesc vineri la dirigenţie despre un subiect la alegere.Habar nu am despre ce să vorbesc straight face. So dacă ştiţi ceva subiecte interesante în afară de colegialitate, temperament şi personalitate ar fi super.
Mulţumesc anticipat puppy dog eyes.
[A, şi bineinţeles ca dau fundă]

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Poti vb despre limite(in bautura sau in a-ti atinge scopurile),despre de ce uram programa scolara si ce putem face pentru. o scoala mai butin obositoare,despre profi(asta pare sa fie un subiect preferat pentru toti dirigintiilaughing)),despre ce-aveti de gand sa faceti pe viitor. Poti face multe chestii faine, practic ti sa acordat ocazia sa tii o ora, sa fi ca un prof.Cat timp faci ora interactiva eu zic ca a sa fie faintongue.Hope I helped.happy

5 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Vorbejte despre delicventa juvelina laughing))
serios not worthy

| Sἶrenἶa a răspuns:

Sau nuuuuu!

vorbejte despre rai si iad, spirite, chestii de astea love struck

laughing))! :X:X:X:X

| PerfectlyImperfect a răspuns:

@Zapacitta
Aww,nu mersi.
Se sperie diriga si incepe sa planga. blushing
So, nope no talking.
Hai ma, fara batjocura acum' straight face.

| blue23 a răspuns:

Etnobotanice si droguri

| Kev16 a răspuns:

Despre minebatting eyelashes
cand incepe scoala vorbesc eu cu diriga ta sa iti mai dea o pedeapsa rolling on the floor