| CoCa8coLa a întrebat:

În curând e ziua mea...și am nevoie de cât mai multe idei de jocuri interesante, haioase. Vor fi cam 20 de persoane cu vârsta între 17-19 ani.
Mulțumesc anticipat pentru ajutor. Pentru cele mai interesante variante dau fundă!

Răspuns Câştigător
| BubuPitic a răspuns:

O, pai sunt o gramada de jocuri pe care le puteti juca : adevar sau provocare, spanzuratoarea, va puteti uita la un film, puteti gati o prajitura usoara (poate o sa iese chiar buna. daca nu cel putin va distrati ), faceti karaoke, daca vor veni baieti, ca sa va amuzati, puteti sa ii machiati laughing, jocurile cu carti, remy. La o aniversare cea mai apreciata este muzica si dansul bine imbinate cu bautura si mancarea. Sper ca te-am ajutat si La multi ani!

1 răspuns:
| oOMasTerOo a răspuns:

Puteti sa jucati carti, adevar sau provocare