| iAmFabulosxo a întrebat:

Bună TPUhappy! Am şi eu nevoie de ajutor,aşa că vă rog să fiţi cât se poate de serioşi,dau fundă! Vineri, la noi la şcoală se va face ca un fel de bal,halloween! happy Se vor da şi premii pentru cele mai frumoase costume, dar manual, nu închiriate sau cumpărate.Anul trecut am fost emo. Am avut părul drept,machiată cu negru,buze negre,un pierce in buză,colanţi strălucitori negri.Dar anul acesta nu ştiu ce să fiu... nu vreau răspunsuri gen: vrăjitoare, pisică..vreau..altceva. ceva mai nou care nu prea,, se foloseşte. Mulţumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Mumie, te infasori in hartie igienica de aia ieftina, si ai garantat locul 1.

| d3javw a răspuns:

In Cleopatrahappy

| iAmFabulosxo explică (pentru d3javw):

şi în ce să mă îmbrac?!

| DannaK a răspuns (pentru iAmFabulosxo):

Intr-o rochie lunga, alba la care poti lega un snur sub sani ...ala e stilul cleopatra

| DannaK a răspuns:

Frankenstein, zombi, bebelus laughing, mumie, zana, diva porno laughing