| FlorinCT a întrebat:

A iesit careva cu mai multe tipe in acelasi timp? Daca da, cum sa fac sa nu afle una de cealalta?

72 răspunsuri:
| GreenEvq a răspuns:

Cel mai simplu, nu faci asta!
Daca esti interesant de mai multe fete, incearca sa-ti dai seama pe care o placi mai mult. Nu are sens sa o ranesti pe una dintre ele folosind-o. Intelegi ideea?

| Anne_Helen_1998 a răspuns:

Sincer daca iesi cu mai multe tipe esti un mare fraier din punctul meu de vedere.
Dar daca inca nu ai luat o decizie cu care fata sa iesi ai putea discuta cu fiecare dintre ele asa incat sa alegi doar una ( in cazul in care iti plac mai multe)
Uite ce e eu nu critic pe nimeni dar totusi fiecare om are sentimente si ar trebui sa iesi doar cu o fata

| Kindqty a răspuns:

Cine fuge dupa doi iepuri... Stii tu!

| Negrea_Ioana_1993 a răspuns:

Ai grija sa nu-ti umble-n telefon

| Oddo_Alina_1990 a răspuns:

Nu o face.

| AlexandraBianca23 a răspuns:

Trebuie sa te hotarasti pe care o vrei!