| Methadona a întrebat:

Stie careva cum sa omori o persoana fara ca lumea sa nu afle?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Păi,o metodă ar fi ca în ziua când ai de gând să-i iei gâtul cuiva,să-ţi simulezi o activitate,adică să pară că în ziua aia ai făcut altceva.
Trebuie ales şi momentul când să-i iei cuiva gâtul,adică, când ştii că respectivul nu-i asteptat nicăieri, şi mai durează câteva zile până lumea va începe să-l caute.
Cel mai simplu este să-i dai cu ceva în cap până leşină, după care sa-l îngropi într-o pădure sau să-i legi un bolovan de gât şi să-l arunci unde-i dunărea mai adâncă.
Sper că te-am ajutat, succes la omorât.

7 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu cred. Tot timpul exista urme si martori.

| noname2021 a răspuns:

Vrei sa omori pe cineva?laughing ce patisi draga?

| Koalass a răspuns:

straight face ce ganduri

| allynNa20 a răspuns:

Ce ganduri diabolice ai...ma sperii...

| Methadona explică:

Multumesc Wøodenpints mi-ai fost de folos raman dator frate happy