| loredanalorena a întrebat:

HELP! HELP! HELP! Dau funda! Ieri nu puteam sa deschid un fisier si am dat open with Adobe Reader, iar acum, orice poza pe care o deschis se deschide cu Adobe Reader(dar bineinteles ca nu o poti vedea ca Adobe Reader-ul nu deschide poze). Ce sa fac sa fie iar ca inainte?

Răspuns Câştigător
| BigG a răspuns:

Click dreapta pe poza, te duci la Open With-> Choose Program. Dupa care alegi cu ce vrei sa ti-l deschisa si bifezi casuta de la "Always use the selected program to open this cand of file" si dai OK