| CiocolataAerata a întrebat:

Hey! Am o mica problema. De 2 zile tot caut Microsoft Office 2002 si 2007 si nu il gasesc nicaieri. Cine imi poate spune de unde sa. l iau si eu sau cine mi. l poate da? Va roog imi trebuie neaparat pentru ECDL.
Dau funda celui de la care. l pot descarda. Promit!

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

De pe retea strongdc++, eu am office 2007 prefessional

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Soft de calculator ( Open Office) // Descarcă de pe net Open Office și documentația lui,( în română și în engleză, circa 500 MB ) de pe pagini Open Office.org, cauți cu Google. Instalează softul ( circa 160 MB) și învață să lucrezi cu el. Ai nevoie și de softul Adobe Acrobat Reader sau de altul pentru citit cărți în format electronic. Și pe ăla îl iei gratuit de pe Net. Documentația softurilor din grupa Open Office, o găsești pe Internet. Open Office, are un soft similar cu office de la Microsoft, și poate te descurci mai bine, cu el.