| VmsA a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare... Acum 3 luni am fost la un salon in mall Vitan si mi-am bagat pierce in buric (medicinal). Acum de curand am primit -cadou- alte piercinguri si ma gandeam sa mi-l schimb pe cel medicinal. As vrea sa stiu in ce trebuie dezinfectat cel care vreau sa il bag. Cineva mi-a zis spirt, dar m-am gandit sa mai intreb. Voi ce credeti? happy

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Zic sa mai astepti 3 luni happy pentru ca cercelul ala medicinal are o tija speciala mai groasa.acum daca bagi altul s-ar putea sa ti-se stranga gaura destul de mult