| CrissCrisuletzzzz a întrebat:

De curand mi-am bagat pirce in buric si pielea de pe langa gaura sa intarit putin! E normal?
Dezinfectat a fost tot ca l.am bagat la salon! Stie cineva de ce sa intarit?

1 răspuns:
| Tinna666 a răspuns:

Nu cred ca e normal.si eu am pierce in buric dar am pielea normala.mie mi-a explicat doamna respectiva cand mi l-am bagat ca trebuie facuta putin mai adanca gaura sa prinda niste vase de sange si pe pielea ce ramane deasupra pierce-ului, ca sa nu se usuce, dupa cum sti o parte a corpului cat de mins nevascularizata moare.ma gandesc ca poate nu ti-a facut bine gaura.eu zic sa mergi sa consulti un medic si intre timp sa dezinfectezi zona cu betadina