| IateyourCookie a întrebat:

Hey. As vrea sa imi cumpar un laptop. Care firma e mai buna (Acer,Asus,Toshiba, Dell, HP, Lenovo) si de ce? Voi ce laptop aveti?

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, eu a-si alege Acer deoarece multi prieteni de ai mei au acest tip de laptop. Si eu anul acesta vreau sa-mi iau un Acer. Am auzit ca este foarte bun, mai renumit si cel mai cumparat big grin.

| Predator30 a răspuns:

Eu am un HP si sunt foarte multumit de el ..eu zic ca din toate ce ai scris as merge pe Toshiba, Asus sau HP acum ramane la alegerea ta ..Toshiba sunt foarte bune iar

| TheLittleGuitarist a răspuns:

LENOVO..de asta am si eu...are design bun... merge bine

| christianchristian a răspuns:

Eu am un Sony vaio dar dintre cele de mai sus as alege Acer pentru ca au un design frumos si se misca foarte bine