| anonim_4396 a întrebat:

Hey, eu cand intru pe facebook imi apare direct adresa de e-mail si parola(pe PC), eu dau doar conecteaza-te, cum as putea sa fac sa nu imi mai apara adresa de e-mail si parola cand intru pe facebook (adica sa le scriu eu sa nu mai fie ele scrise acolo)?

Răspuns Câştigător
Salontanul
9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Deconecteaza-te din dreapta (dupa ce ai intrat): http://photobase.ro/displayimage.php?pid=110
Apoi te conectezi debifand patratelul de unde am scris eu aici: http://photobase.ro/displayimage.php?pid=111

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Casuta aia imi este debifata demult, intr-o zi cand m-am conectat sus mi-a zis daca vreau sa imi retina parola si am dat da acum nu imi mai apare sa dau nu si nu stiu cum sa fac la loc sa nu imi mai apara e-mailul si parola acolo... in fine, inapoi la casuta aia care imi zici ca trebuie debifaat, iti eu ca e debifata demult si e acelasi rezultat si, si...

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce browser ai?

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Opera

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De fapt o sa-ti spun cum se face.
La Internet Explorer: intri sus in dreapta unde este rotita aceea dintata (Tools), Internet Options, Content, AutoComplete, Settings si apesi Delete AutoComplete History.
Atentie! Se vor sterge toate parolele memorate pana atunci.
La Mozilla: intri in Optiuni, Confidentialitate si curata istoricul recent.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai alt browser spune-mi.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Multumesc, sunt asa fericita ca ti-am evaluat fiecare raspuns +funda!

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc si eu. Esti o draguta!

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Si tu