| guritadulce7865 a întrebat:

De cate ori intru pe hi5 imi apare adresa de mail si parola de la un cont pe care l-am dezactivat si de fiecare data trebuie sa il sterg pe cel vechi si sa il scriu pe cel pe care il folosesc...cum fac sa nu imi mai apara? funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sterge cooki-urile din browser si tot de acolo debifeaza: Retine parolele pentru site-uri! Intra la tools(unelte)-->options-->confidentialitate-->securitate

1 răspuns:
| BlueVik a răspuns:

Pai da-i click dreapta pe driveul C:\ si mergi la proprieties.Dai pe disk clean up, asteapta sa termine, bifeaza Recile Byn si Temporari files si dai ok.Tot in contol panel la internet option dai pe delete cookies si pe delete files.Succes!