| Daydream a întrebat:

Hey! Eu ma voi duce in Grecia,la mare si voiam sa va intreb daca acolo is acele mini magazine cu tot felul' de suveniruri (si chestii care nu reprezinta locul respectiv) Mai precis vreau sa va spun ca eu am mers de o gramada de ori in Croatia,unde aveau cani cu vedete. Sunt si in Grecia, dar in Bulgaria? Merci mult, funda

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sunt tot felul' de tâmpenii - bani să ai!

4 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Oho, tu sa ai portofelul plin ca vei gasi acolo de toate, ar fi in stare sa-si vanda si mamele.

Răspuns utilizator avertizat
| brianafrumoasa a răspuns:

De cateve zile am venit din Grecia, sincer nu am vazut cani cu vedete dar nici nu am cautat. Un sfat verifica ca banii (euro) sa nu fie falsi.

| Daydream explică (pentru brianafrumoasa):

Dar ce fel de suveniruri gasesc?