| DeeaLove08 a întrebat:

Hey! Haideti sa scriem aici fiecare orasul in care locuim, pana pe 15.01.2011, dupa care o sa numar toate raspunsurile si orasul in care locuiesc cei mai multi utilizatori TPU care au scris aici o sa-l numim "ORASUL TPU"! ce ziceti de asta? m-am gandit si la o recompensa: fiecare raspuns primeste voturi "inteligent" si dupa ce vedem care este orasul TPU dam funda celui care a scris primul acest oras! hai sa vad raspunsurile! happy ps: cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat!

Răspuns Câştigător
| foreverANDaDAY a răspuns:

Iei in considerare si raspunsurile anonime?(p. s: eu zic sa nu pentru ca cineva care as putea paria ca e aceeasi persona in toate postarile a scris buzau de nu stiu cate ori)

365 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Constantaaa FTW! laughing

| Bebelushaaː a răspuns:

Brasov love struck
hai Ardealu` happy

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Baia mare

| Shawty a răspuns:

Constanta.

| Mangoo a răspuns:

Bistrita♥

| DeeaLove08 explică:

Bucuresti love struck

| DeeaLove08 explică:

Nu iau in considerare raspunsurile anonime, deoarece daca ei raspund anonim, probabil ca nu au cont si nu ar trebui sa luam in considerare raspunsurile lor pentru orasul TPU.

| DeeaLove08 explică:

E buna ideea ta, razvan. o sa fac si un top 5 al oraselor dupa ce numar voturile.

| DeeaLove08 explică:

Scuzati-ma pentru funda aia. nu stiu cum a aparut! va rog sa scrieti in continuare orasele. o sa dau voturi la fiecare!

| Simona a răspuns:

Iasi

| Louise21 a răspuns:

Braila

| OvidiuDanzka a răspuns:

Bucuresti

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Buzau :X

| Eu_7853 a răspuns:

Timisoara

| Buburuzza a răspuns:

Constanta :X

| GoguSteriade a răspuns:

Pitesti.

| Imonettex a răspuns:

Eu am fost anonimulrolling on the floor so... Bucuresti :X

| PandaCrusher a răspuns:

Constanta happy

| thevampirediariesfever a răspuns:

Onesti

| BiwCupcake a răspuns:

Cta puppy dog eyes

| Parisblue a răspuns:

Urzicenii. este un oras destul de mare si destul de cunoscut, pot spune ca cel mai app e bucurestiul, pe care il cunoaste toata lumea.

| Parisblue a răspuns:

Urziceni...(scuze daca am dat rasp de 2 ori da nu's sigura daca a aparut)

| justmeesb a răspuns:

Sibiu

| LoOvE a răspuns:

Alexandria

| zapa1 a răspuns:

Campulung muscel

| florinell a răspuns:

Arad

| Doar1îngeR a răspuns:

Suceava big grin
Asa mi-am vazut si eu toti sucevenii.

| Kqzu97 a răspuns:

Timisoara:X:X:

| EvangelineDS a răspuns:

Hunedoara

| IIIx333III a răspuns:

Bucuresti toolove struck